Pandemic EE

Pandemic EE

Pandemic EE

BoardGameGeek info: link
Players: 2-4
Time: 45 minutes

Kas suudad päästa inimkonna? Lauamängus "Pandemic" on Sinu meeskonna tööks nakkuste vastu võitlemine ning selle kogenud liikmetena tuleb teil vaos hoida nelja surmavat haigust, püüdes samal ajal neile ravi leida. Sa asud koos kaaslastega maailmas ringi reisima, ravides infektsioone ja otsides komponente ravi jaoks.

Pandemic on ülimalt populaarne koostöömäng, milles võidavad või kaotavad kõik mängijad koos. 
 

Mängulauaks on maailmakaart rahvarohkete linnadega. Igal käigul saab mängija sooritada kuni 4 toimingut - reisida ühest linnast teise, hoolitseda nakatunud inimeste eest, avastada uusi ravimeid või ehitada uurimislaboreid. Neid võimalusi pakub mängijatele kaardipakk, kuid selles kaardipakis on ka epideemia kaardid, mis kiirendavad ja võimendavad nakkuste levikut. Igal mängijal on meeskonnas oma ainulaadne roll koos oma ainulaadsete võimetega. Eraldi kaardipakk esindab viiruse tavapärast levikut.

Kell tiksub ning puhangud ja epideemiad lisavad haiguste levikule hoogu. Kas suudate leida kõigi nelja haiguse ravi õigeaegselt? Inimkonna saatus on teie kätes! Ravige haigusi enne nende levikut, kohtuge kaartide kogumiseks, leidke haigustele ravi! Võitmiseks ravige välja kõik 4 haigust. Aga olge ettevaatlikud! Iga vooru ajal ilmuvad välja uued nakkuskolded ja võib tekkida haiguspuhang...

Related products